👤

Tata a cumpărat 3 kg de cireșe și 4 kg de visine plătind 54 de lei cât a costat un kg de vișine daca un kg de cireșe costa 6 lei?​

Răspuns :

Sper ca te-am ajutat!

^-^

Vezi imaginea 4CATALINA4